KURUMSAL

Yasal Uyarı

Medline Sağlık Grubu’nun sunduğu hizmetler ve ürünler; teşhis, tedavi ve önlemeye yönelik olup, ilgili olduğu bakanlığın yasalarına göre uygulanır ve denetlenir. Bu yasalar uyarınca hizmet verilen ve verilecek kişiler yasalarla korunmaktadır. Site kapsamında önerilen tedavi ve tanı bilgileri siteyi ziyaret eden kişilere birebir uygulanacağı anlamına gelmediğinden kişiler, sitede yer alan bilgileri ve tedavileri öncelikle kendi doktorlarına ya da sağlık kurumlarımıza danışmak durumundadırlar.

Web sitesi, Medline Sağlık Grubu’nun, bilgilendirme amaçlı bir hizmeti olarak sunulmaktadır. Durumun şartlarına, yasal değişikliklere göre güncellenmektedir. Ancak, zaman zaman güncellemeler değişikliklere yetişemeyebilir. Dolayısıyla, güncellenmiş olsun ya da olmasın, bu sitede yer alan bilgiler tavsiye ya da öneri olarak alınmamalı, herhangi bir karara ve/veya aksiyona sebep teşkil etmemelidir. Bu sitede yer alan bilgiler, doktorunuzla olan ilişkinizin yerine geçmez, tıbbi tavsiye olarak kabul edilmez.

Medline Sağlık Grubu, sitesinde bulunan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği, kullanımı ya da güncellenmesiyle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu malzeme, “olduğu gibi”, açıkça ifade edilmiş ya da edilmemiş hiçbir garanti vermeden, ticari belirli bir amaca uygunluk ya da ihlal edilmezlik garantileri de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayarak tedarik edilmiştir.

Web sitemizden, başka web sitelerine bağlantı sağlanabilir. Bu kişiye kolaylık sağlamak adına yapılmış olup, Grubumuzu hiçbir şekilde sorumluluk altına almaz.